Cajnik Caji prej Qelqi dhe Polipropileni me Filtër (3606804922461)

Cajnik Caji prej Qelqi dhe Polipropileni me Filtër

Cmimi bazë
Lek 890
Cmimi në ulje
Lek 890
TVSH përfshirë!

Cajnik caji ultra i tejdukshem vjen tek ju ne tre madhesi te ndryshme. Materiali: Qelqi me borosilik të lartë, rezistencë ndaj nxehtësisë. Qelqi i pastër e bën çajnikun bashkëkohor, elegant. Filtri i çelikut i heqshëm: Filtri i rrëshqitshëm i çelikut inox  është i përsosur për çaj aromatik ose çaj bio.