Produkte Te Reja

Abazhur hekuri "Huber"

Abazhur hekuri "Huber"

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 4,500
TVSH përfshirë!

Abazhur tavani i varur prej hekuri "Huber". Krijoni një atmosferë të ngrohtë dhe të rehatshme. 

Përmasat: diam. 25 x lartësia 52 cm