KOLEKSIONI I RI VERE 2021 (kliko ketu)

Abazhur Metali dhe Druri "Khay"

Abazhur Metali dhe Druri "Khay"

Cmimi bazë
Lek 4,200
Cmimi në ulje
Lek 3,100
TVSH përfshirë!

Abazhur prej metali dhe druri "Khay" ne ngjyrë të zezë. Krijoni një atmosferë të ngrohtë dhe të rehatshme. 

Përmasat: diam. 24 x lartësia 37 cm