PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Abazhur dhome "Ollie" Qeramike
Abazhur dhome "Ollie" Qeramike

Abazhur dhome "Ollie" Qeramike

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 1,600
TVSH përfshirë!

Abazhur dhome "Ollie" me bazë qeramike në 4 ngjyra të ndryshmeDizajn i thjeshtë dhe elegant, në përputhje me stilin modern.

Permasat: diam. cm. 18 x lartesi 28 cm