SUMMER 23 COLLECTION (kliko ketu)

Mbajtëse Peshqirësh prej Hekuri (3614464671837)

Mbajtëse Peshqirësh prej Hekuri

Cmimi bazë
Lek 5,990
Cmimi në ulje
Lek 5,990
TVSH përfshirë!

Mbajtese peshqiresh prej hekuri ngjyre e bardhe. Permasat 46 x 34.5 x h. cm. 98 PROJEKTUAR NË DETAJE: Dy krahët e mbajteses janë ideale për rregullimin dhe shpërndarjen e peshqirve te dushit nga pjesa e mbrapme, ndërsa peshqiret e vegjel para. Falë katër këmbëve që sigurojnë qëndrueshmëri, mbajtësi i peshqirve mund të zhvendoset kudo.