BLACK FRIDAY VETEM 3 DITE ULJE (kliko ketu)

Mobilje Tavolinë Druri me Strukturë Celiku

Mobilje Tavolinë Druri me Strukturë Celiku

Cmimi bazë
Lek 22,500
Cmimi në ulje
Lek 22,500
TVSH përfshirë!

Mobilje Tavolinë Druri me Strukturë Celiku. Mobilja ka një stil të cilësisë së mirë që nuk duket e tepruar, përkundrazi, kombinon me sukses hekurin dhe drurin me një pamje antike.

Permasat: 120 x 40 x lartesia 78