BLACK FRIDAY VETEM 3 DITE ULJE (kliko ketu)

Poltron "Aurora" Copë Kadife Këmbë Hekuri

Poltron "Aurora" Copë Kadife Këmbë Hekuri

Cmimi bazë
Lek 4,500
Cmimi në ulje
Lek 4,500
TVSH përfshirë!

Poltron "Aurora" me copë kadife rezistente ndaj njollave me këmbë hekuri, shumë komod edhe i pershtatshëm për cdo lloj ambjenti.    (diam. cm. 35 x h. cm. 44,5). Ngjyrat klasike dhe dizajni elegant e bëjnë atë të përsosur për çdo dekor në shtëpi, falë madhësisë së vogël dhe peshës  së lehtë, është e lehtë për t'a lëvizur dhe transportuar.