Bli nga shtëpia, Paguaj në Dorëzim

Varëse Rrobash Hekuri me Varse  Druri

Varëse Rrobash Hekuri me Varse Druri

Cmimi bazë
Lek 5,900
Cmimi në ulje
Lek 5,900
TVSH përfshirë!

Një varëse elegante që ofron një zgjidhje tërheqëse dhe praktike për vendosjen e rrobave tuaja të përditshme. Ideale për dhomë gjumi, hyrje në shtëpi dhe më shumë. Me 6 grepa, kjo varëse është një zgjidhje perfekte për veshjet, çantat, xhaketën dhe më shumë. Struktura drurit ofron qëndrueshmëri dhe  stabilitet të lartë. I pastër dhe i lehtë për t'u pastruar.