Bli nga shtëpia, Paguaj në Dorëzim

Stol me Kembe Hekuri prej Cope Kadifeje "Luk"

Stol me Kembe Hekuri prej Cope Kadifeje "Luk"

Cmimi bazë
Lek 9,500
Cmimi në ulje
Lek 9,500
TVSH përfshirë!

Stol hekuri e cilësise se lartë dhe jastëk kadifeje. Material me cilësi të lartë dhe trashesi qe siguron  një vend shumë të rehatshem. Mbron dyshemene  nga gërvishtjet dhe zvogëlon zhurmat gjatë zhvendosjes. Është i përsosur për shtëpi, kuzhinë, restorant, dhomë ngrënie etj.
Permasat: diam. 47 x h. cm. 74