PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Raft për Banjo Strukturë Celiku

Raft për Banjo Strukturë Celiku

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 15,900
TVSH përfshirë!

Raft per banjo me 5 ndarje, nje raft ideal per vendosjen e rrobave, peshqireve edhe aksesoreve te banjos. Materiali i bërë prej druri me një strukturë çeliku. Sipërfaqja e lëmuar dhe e qëndrueshme ndaj ujit.

Permasat: 63 x 37 x lartesia 186 cm