PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Raft Muri Metalik (3589152505949)
Raft Muri Metalik (3589152505949)

Raft Muri Metalik

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 3,390
TVSH përfshirë!

Raft muri metalik dekorativ. Ky raft i bukur siguron një hapësirë ​​për të vendosur libra, CD dhe objekte të tjera të vogla, në mënyrë që ata të bëjnë dhomën tuaj të pastër dhe te bukur. Rafti i stilit modern, perfekte për dhoma ndjenje, kuzhinë, zyrë, restorant, korridor, dhomë studimi etj.