BLACK FRIDAY VETEM 3 DITE ULJE (kliko ketu)

Shportë Kuzhine Metalike me Dorezë (3612471918685)

Shportë Kuzhine Metalike me Dorezë

Cmimi bazë
Lek 690
Cmimi në ulje
Lek 690
TVSH përfshirë!

Shportë kuzhine metalike me dorezë ngjyre e zezë. Ideale për t'a përdorur dhe dekoruar tryezën e kuzhinës dhe të dhomës së ndenjes. I përkryer për përdorim në kuzhinë.