BLACK FRIDAY VETEM 3 DITE ULJE (kliko ketu)

Mbulesë Tavoline "Roger" Poliestër (3601254842461)
Mbulesë Tavoline "Roger" Poliestër (3601254842461)

Mbulesë Tavoline "Roger" Poliestër

Cmimi bazë
Lek 1,590
Cmimi në ulje
Lek 1,590
TVSH përfshirë!

Mbulesë tavoline "Roger" poliestër rezistente ndaj njollave ne 4 ngjyra. Është koha për të dekoruar tryezën. Kjo mbulesë tavoline do ta bëjë tryezën tuaj dhe kuzhinën tuaj të ndritshme dhe më të veçantë.